poniedziałek, 29/11/2021 | 12:10 CET
You are here:  / Pozostałe / Wynajem lokali użytkowych Lublin

Wynajem lokali użytkowych Lublin

post by related

related post

Lubelska firma prosperująca w branży ogólnobudowlanej
Multimel to pochodząca z Lublina firma funkcjonująca w branży ogólnobudowlanej. Oferuje ona lokale użytkowe dominów w ramach budownictwa mieszkaniowego i o charakterze komercyjnym. Interesanci, którzy robią użytek z konkretnych świadczeń mają powody wyłącznie do zadowolenia. W propozycji usług firmy można znaleźć 6 lokali użytkowych, przygotowanych pod kątem usług albo handlu. W związku z tym można w nich otworzyć sklepy, obiekty biurowe albo lokale o przeznaczeniu gastronomicznym. Jest to umożliwione, ponieważ dostępne lokale mają wydzielony węzeł sanitarny, instalację elektryczną, instalację wodno – kanalizacyjną oraz sieć internetową. Można wobec tego prędko rozpoczynać w nich sprzedaż albo świadczenie określonych usług. Witryny we wszystkich lokalach są duże i wprowadzają sporo światła, co korzystnie wpływa na kompletne wnętrze, a osobom, które w nim pozostają pozwala poczuć się komfortowo. Profesjonalne biuro wynajmowania lokali użytkowych, zajmuje się również wynajmowaniem mieszkań.

Wpisy:

  • wczasy nad morzem Trzęsacz apartamenty noclegi nad morzem
  • Największy sklep numizmatyczny dla Numizmatyka, i z darmową wyceną skup monet Warszawa przedstawiamy cennik monet, oraz ceny monet w skupie. Kupujemy najwięcej!
  • Potrzebny w twoim gabinecie papier ekg lub usg, ktg, sony, mitsubishi, a może akcesoria medyczne takie jak czujniki tlenu, elektrody, żele? Kup u nas w sklepie.